Vardas: Ramvydas

Vardo reikšmė:

ram- (ramus) + vyd- (iš-vydo) – „išvydęs ramybę“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

09.25

Papildoma informacija:

Jie – tvirtų pažiūrų žmonės, savarankiški, užsispyrę, protingi, talentingi ir ambicingi. Nepaprastai seksualūs, tačiau būdami drovūs dažnai patiria skaudžių išgyvenimų. Šeimoje ištikimi ir prieraišūs, tačiau sugyventi su jais nelengva. Sugebantys dirbti kelis darbus iš karto, mėgstantys uždarą gyvenimo būdą, tačiau puikūs ir vaišingi šeimininkai.

Panašūs vardai:
Ramvyda, Ramvydė


Pavardė: Ševcovas

Ševcovas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Ševcovienė (ištekėjusi) ir Ševcovaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Ševcov, Ševcovienė

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Ramvydas Ševcovas" morzės abėcėle

·-·
R
·-
A
--
M
···-
V
-·--
Y
-··
D
·-
A
···
S
···
S
·
E
···-
V
-·-·
C
---
O
···-
V
·-
A
···
S
R
A
M
V
Y
D
A
S
S
E
V
C
O
V
A
S
R
A
M
V
Y
D
A
S
S
E
V
C
O
V
A
S

Visos paieškos