Vardas: Rapolė

Vardo reikšmė:

„dievas pagydė“

Vardo kilmė:

hebrajų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

09.29

Papildoma informacija:

Jūs gyvenate nuobodžiai, vengiate draugijos ir apskritai nemėgstate triukšmo. Labai prisirišate prie savo šeimos ir darbo. Būdamos kantrios, patvarios ir darbščios, Jūs praturtėjate ir dažnai įsigyjate didelį nekilnojamąjį turtą. Šeimoje retai jaučiatės laimingos, nes pavydas ir įtarinėjimai sukelia vaidus ir nemalonumus.

Panašūs vardai:
Rapolas


Pavardė: Ilgiuvienė

Ilgiuvienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Ilgiuvas.

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Rapolė Ilgiuvienė" morzės abėcėle

·-·
R
·-
A
·--·
P
---
O
·-··
L
·
E
··
I
·-··
L
--·
G
··
I
··-
U
···-
V
··
I
·
E
N
·
E
R
A
P
O
L
E
I
L
G
I
U
V
I
E
N
E
R
A
P
O
L
E
I
L
G
I
U
V
I
E
N
E

Visos paieškos