Vardas: Remigija

Vardo reikšmė:

„irklininkė“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

10.01

Papildoma informacija:

Jūs fiziškai tvirti, kupini slaptų įvairių galimybių žmonės. Vertinanti šeimą ir sugebanti ja pasirūpinti. Siekianti finansinio saugumo. Puiki derybininkė, gera draugė ir patarėja. Jautri, turinti stiprią nuojautą. Mėgstanti vadovauti, energinga ir užsispyrusi, gan ūmaus būdo, tačiau vengianti konfliktų. Mokanti elgtis su pinigais, darbšti, analitiškai mąstanti ir gan smulkmeniška.

Panašūs vardai:
Remigijus, Remigis


Pavardė: Eina

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Einorytė, Einikienė, Einars, Einoris, Einikis, Einorienė, Einienė, Einigis, Einikas, Einikytė

Daugiau narių turinčių vardą Remigija

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Remigija Eina" morzės abėcėle

·-·
R
·
E
--
M
··
I
--·
G
··
I
·---
J
·-
A
·
E
··
I
N
·-
A
R
E
M
I
G
I
J
A
E
I
N
A
R
E
M
I
G
I
J
A
E
I
N
A

Visos paieškos