Vardas: Remigija

Vardo reikšmė:

„irklininkė“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

10.01

Papildoma informacija:

Jūs fiziškai tvirti, kupini slaptų įvairių galimybių žmonės. Vertinanti šeimą ir sugebanti ja pasirūpinti. Siekianti finansinio saugumo. Puiki derybininkė, gera draugė ir patarėja. Jautri, turinti stiprią nuojautą. Mėgstanti vadovauti, energinga ir užsispyrusi, gan ūmaus būdo, tačiau vengianti konfliktų. Mokanti elgtis su pinigais, darbšti, analitiškai mąstanti ir gan smulkmeniška.

Panašūs vardai:
Remigijus, Remigis


Pavardė: Milejeva

Milejeva – moteriška pavardės forma.

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Milejevas.

Daugiau narių turinčių vardą Remigija

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Remigija Milejeva" morzės abėcėle

·-·
R
·
E
--
M
··
I
--·
G
··
I
·---
J
·-
A
--
M
··
I
·-··
L
·
E
·---
J
·
E
···-
V
·-
A
R
E
M
I
G
I
J
A
M
I
L
E
J
E
V
A
R
E
M
I
G
I
J
A
M
I
L
E
J
E
V
A

Visos paieškos