Vardas: Rimgailas

Vardo reikšmė:

rim- (rimti) + gail- (gailas „stiprus“) – „ramus ir stiprus, ištvermingas“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

02.12

Papildoma informacija:

Jie – mąstytojai, turintys tvirtą valią ir nusistatymą. Metodiški, drausmingi ir mylintys darbą, galimi aiškiaregystės pasireiškimai. Jų charakteris tarytum susidvejinęs. Būna protingi, patrauklūs, turi įvairių interesų, tačiau jų reakcijos nenuspėjamos. Kartais išgyvena nepasitikėjimą savimi, kai kuriuos kamuoja neurastenija ar kokia nors manija.

Panašūs vardai:
Rimgailė, Rimgaila


Pavardė: Beliokas

Beliokas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Beliokienė (ištekėjusi) ir Beliokaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Beliokienė

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Rimgailas Beliokas" morzės abėcėle

·-·
R
··
I
--
M
--·
G
·-
A
··
I
·-··
L
·-
A
···
S
-···
B
·
E
·-··
L
··
I
---
O
-·-
K
·-
A
···
S
R
I
M
G
A
I
L
A
S
B
E
L
I
O
K
A
S
R
I
M
G
A
I
L
A
S
B
E
L
I
O
K
A
S

Visos paieškos