Vardas: Rimvilė

Vardo reikšmė:

rim- (rimti) + vil- (viltis)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

05.31

Papildoma informacija:

Jums šis vardas suteikia galimybę pasiekti sėkmės bet kokioje srityje. Kadangi Jūsų gabumai tiesiog trykšta, kartais Jums sunku pasirinkti veiklos sritį. Vis dėlto, tai geros draugės, patarėjos, įvairiapusiškai išprususios asmenybės. Tačiau nepastovaus charakterio, dėl ko kartais tampate šiurkščios. Stengiatės nuskriausti silpnesniuosius, stipriųjų – prisibijote. Jūs - išdidžios, tačiau jautrios moterys.

Panašūs vardai:
Rimvaldas, Rimvaldė, Rimvyda, Rimvydas, Rimvydė, Rimvidas, Rimvida, Rimvita, Rimvalda, Rimveldas


Pavardė: Butilava

Informacija ruošiama...

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Rimvilė Butilava" morzės abėcėle

·-·
R
··
I
--
M
···-
V
··
I
·-··
L
·
E
-···
B
··-
U
-
T
··
I
·-··
L
·-
A
···-
V
·-
A
R
I
M
V
I
L
E
B
U
T
I
L
A
V
A
R
I
M
V
I
L
E
B
U
T
I
L
A
V
A

Visos paieškos