Vardas: Rimvilė

Vardo reikšmė:

rim- (rimti) + vil- (viltis)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

05.31

Papildoma informacija:

Jums šis vardas suteikia galimybę pasiekti sėkmės bet kokioje srityje. Kadangi Jūsų gabumai tiesiog trykšta, kartais Jums sunku pasirinkti veiklos sritį. Vis dėlto, tai geros draugės, patarėjos, įvairiapusiškai išprususios asmenybės. Tačiau nepastovaus charakterio, dėl ko kartais tampate šiurkščios. Stengiatės nuskriausti silpnesniuosius, stipriųjų – prisibijote. Jūs - išdidžios, tačiau jautrios moterys.

Panašūs vardai:
Rimvaldas, Rimvaldė, Rimvyda, Rimvydas, Rimvydė, Rimvidas, Rimvida, Rimvita, Rimvalda, Rimveldas


Pavardė: Čistovienė

Čistovienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Čistovas.

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Rimvilė Čistovienė" morzės abėcėle

·-·
R
··
I
--
M
···-
V
··
I
·-··
L
·
E
-·-·
C
··
I
···
S
-
T
---
O
···-
V
··
I
·
E
N
·
E
R
I
M
V
I
L
E
C
I
S
T
O
V
I
E
N
E
R
I
M
V
I
L
E
C
I
S
T
O
V
I
E
N
E

Visos paieškos