Vardas: Rimvilė

Vardo reikšmė:

rim- (rimti) + vil- (viltis)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

05.31

Papildoma informacija:

Jums šis vardas suteikia galimybę pasiekti sėkmės bet kokioje srityje. Kadangi Jūsų gabumai tiesiog trykšta, kartais Jums sunku pasirinkti veiklos sritį. Vis dėlto, tai geros draugės, patarėjos, įvairiapusiškai išprususios asmenybės. Tačiau nepastovaus charakterio, dėl ko kartais tampate šiurkščios. Stengiatės nuskriausti silpnesniuosius, stipriųjų – prisibijote. Jūs - išdidžios, tačiau jautrios moterys.

Panašūs vardai:
Rimvaldas, Rimvaldė, Rimvyda, Rimvydas, Rimvydė, Rimvidas, Rimvida, Rimvita, Rimvalda, Rimveldas


Pavardė: Gordejeva

Gordejeva – moteriška pavardės forma.

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Gordejevas.

Panašios pavardės:
Gordejev, Gordejevas, Gordejenko

4 Ryžtingas, ištvermingas partneris

Ketvertukas – maloni, sportiška ir atkakli asmenybė. Toks žmogus lengvai pergyvena visas permainas ir pasikliauja tik laiko išbandymus atlaikiusiais reiškiniais bei asmenybėmis. Garsėja lėtumu, kantrybe ir taikingumu. Yra jausmingas, visada tiksliai žino, ko nori iš gyvenimo. Darbus vykdo lėtai, tačiau tai, ką išmoksta, užfiksuoja amžiams.
Garbingai tęsi vedybų priesaiką, tačiau gali tapti įkyriu kontrolieriumi, ypač dėl bendrų pinigų. Teikia pirmenybę ilgai trunkantiems mūšiams ir nesiliauja pavyduliauti ištisus metus. Dažnai jam gali stigti ir pozityvaus mąstymo. Dėl nejudrumo ketvertukui gali pasireikšti su tuo susijusios sveikatos problemos.

Klausyti "Rimvilė Gordejeva" morzės abėcėle

·-·
R
··
I
--
M
···-
V
··
I
·-··
L
·
E
--·
G
---
O
·-·
R
-··
D
·
E
·---
J
·
E
···-
V
·-
A
R
I
M
V
I
L
E
G
O
R
D
E
J
E
V
A
R
I
M
V
I
L
E
G
O
R
D
E
J
E
V
A

Visos paieškos