Vardas: Rimvilė

Vardo reikšmė:

rim- (rimti) + vil- (viltis)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

05.31

Papildoma informacija:

Jums šis vardas suteikia galimybę pasiekti sėkmės bet kokioje srityje. Kadangi Jūsų gabumai tiesiog trykšta, kartais Jums sunku pasirinkti veiklos sritį. Vis dėlto, tai geros draugės, patarėjos, įvairiapusiškai išprususios asmenybės. Tačiau nepastovaus charakterio, dėl ko kartais tampate šiurkščios. Stengiatės nuskriausti silpnesniuosius, stipriųjų – prisibijote. Jūs - išdidžios, tačiau jautrios moterys.

Panašūs vardai:
Rimvaldas, Rimvaldė, Rimvyda, Rimvydas, Rimvydė, Rimvidas, Rimvida, Rimvita, Rimvalda, Rimveldas


Pavardė: Tauckutė

Tauckutė – moteriška pavardės forma (netekėjusi arba mergautinė).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Tauckutis.

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Rimvilė Tauckutė" morzės abėcėle

·-·
R
··
I
--
M
···-
V
··
I
·-··
L
·
E
-
T
·-
A
··-
U
-·-·
C
-·-
K
··-
U
-
T
·
E
R
I
M
V
I
L
E
T
A
U
C
K
U
T
E
R
I
M
V
I
L
E
T
A
U
C
K
U
T
E

Visos paieškos