Vardas: Rimvydas

Vardo reikšmė:

rim- (rimti) + vyd- (iš-vydo)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

04.05
07.21

Papildoma informacija:

Jie – mąstytojai, turintys tvirtą valią ir nusistatymą. Metodiški, drausmingi ir mylintys darbą, galimi aiškiaregystės pasireiškimai. Jų charakteris tarytum susidvejinęs. Būna protingi, patrauklūs, turi įvairių interesų, tačiau jų reakcijos nenuspėjamos. Kartais išgyvena nepasitikėjimą savimi, kai kuriuos kamuoja neurastenija ar kokia nors manija.

Panašūs vardai:
Rimvyda, Rimvydė


Pavardė: Kondratjevas

Kondratjevas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Kondratjevienė (ištekėjusi) ir Kondratjevaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Kondratjev, Kondratjeva

Daugiau narių turinčių vardą Rimvydas

8 Tiesos šauklys, kovotojas

Aštuntukas – tai rami ir įžvalgi asmenybė, savyje slepianti gilias paslaptis. Jis niekada nėra toks, kaip atrodo. Geras taktikas, siekiantis užkariauti, įgudęs ir intuityviai žinantis, kaip iš gyvenimo pasiimti tai, ko trokšta. Klastingas, mėgsta regzti įvairias intrigas ir siekia įveikti gyvenimo viršukalnes. Aštuntukas, būdamas nuoseklus ir neprarandantis pusiausvyros, nieko nedaro neapgalvotai. Yra smarkus ir stiprus, gebantis išlikti lyderiu. Jį visada domina įvykių priežastys, todėl gali tapti puikiu psichologu ir detektyvu arba apsukriu šnipu – tai sekimo meno ir politinių žaidimų meistras.
Neigiamas aštuonetuko bruožas yra galimas valdingumas ir negailestingumas. Jam būtina emociškai išsikrauti, nes gali tapti tironišku intrigantu ir manipuliatoriumi, atakuojančiu aplinkinius.

Klausyti "Rimvydas Kondratjevas" morzės abėcėle

·-·
R
··
I
--
M
···-
V
-·--
Y
-··
D
·-
A
···
S
-·-
K
---
O
N
-··
D
·-·
R
·-
A
-
T
·---
J
·
E
···-
V
·-
A
···
S
R
I
M
V
Y
D
A
S
K
O
N
D
R
A
T
J
E
V
A
S
R
I
M
V
Y
D
A
S
K
O
N
D
R
A
T
J
E
V
A
S

Visos paieškos