Vardas: Rimvydas

Vardo reikšmė:

rim- (rimti) + vyd- (iš-vydo)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

04.05
07.21

Papildoma informacija:

Jie – mąstytojai, turintys tvirtą valią ir nusistatymą. Metodiški, drausmingi ir mylintys darbą, galimi aiškiaregystės pasireiškimai. Jų charakteris tarytum susidvejinęs. Būna protingi, patrauklūs, turi įvairių interesų, tačiau jų reakcijos nenuspėjamos. Kartais išgyvena nepasitikėjimą savimi, kai kuriuos kamuoja neurastenija ar kokia nors manija.

Panašūs vardai:
Rimvyda, Rimvydė


Pavardė: Ravaitis

Ravaitis – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Ravaitienė (ištekėjusi) ir Ravaitytė (netekėjusi arba mergautinė).

Daugiau narių turinčių vardą Rimvydas

3 Laisvas, bendraujantis keliautojas

Trejetukas tai protinio bendravimo ištroškusi asmenybė. Šis žmogus yra optimistas, besiveržiantis į pasaulį. Jo optimizmas pritraukia tuos, kurie skleidžia naują informaciją ir skatina naujas idėjas. Jis – tikrai geros širdies, atlaidus kitų ydoms bei klaidoms. Trejetukas visada stengiasi palaikyti puikią tiek kūno, tiek proto formą. Amžinai jaunatviškas, netgi sulaukęs senyvo amžiaus mėgsta, kai jį supa įvairaus amžiaus, rasės ir tikėjimo žmonės. Jam bendravimas reikalingas kaip oras, yra svarbesnis už poreikį praustis, mankštintis ar maitintis.
Neigiamų savybių pas trejetuką pastebima mažai, tai yra labai malonus žmogus. Kartais gali būti pernelyg impulsyvus ar kalbus.

Klausyti "Rimvydas Ravaitis" morzės abėcėle

·-·
R
··
I
--
M
···-
V
-·--
Y
-··
D
·-
A
···
S
·-·
R
·-
A
···-
V
·-
A
··
I
-
T
··
I
···
S
R
I
M
V
Y
D
A
S
R
A
V
A
I
T
I
S
R
I
M
V
Y
D
A
S
R
A
V
A
I
T
I
S

Visos paieškos