Vardas: Rimvydas

Vardo reikšmė:

rim- (rimti) + vyd- (iš-vydo)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

04.05
07.21

Papildoma informacija:

Jie – mąstytojai, turintys tvirtą valią ir nusistatymą. Metodiški, drausmingi ir mylintys darbą, galimi aiškiaregystės pasireiškimai. Jų charakteris tarytum susidvejinęs. Būna protingi, patrauklūs, turi įvairių interesų, tačiau jų reakcijos nenuspėjamos. Kartais išgyvena nepasitikėjimą savimi, kai kuriuos kamuoja neurastenija ar kokia nors manija.

Panašūs vardai:
Rimvyda, Rimvydė


Pavardė: Sipaitis

Moteriška pavardės forma: Sipaitienė (ištekėjusi) ir Sipaitytė (netekėjusi arba mergautinė).

Žinomi žmonės:

  • Saulius Sipaitis (g. 1940) – lietuvių teatro ir kino aktorius;
  • Vladas Fedotas-Sipavičius, Sipaitis (1904–1992) – Lietuvos aktorius, režisierius, baleto šokėjas;

Panašios pavardės:
Sipaitienė, Sipaitytė, Sipaitene, Sipailo

Daugiau narių turinčių vardą Rimvydas

6 Meilės ir meno kūrėjas

Šešetukas – rami ir mąsli asmenybė, atsidavusi meilei: tiek žmonijai, tiek atskiram individui. Jo tikslas – pasaulis, kurio šūkis – harmonija. Šešetukas yra pratęs prie grožio ir kartais užsikrečia tobulybės siekiais. Toks žmogus išreiškia savo estetinius principus visose srityse, kur tik tenka darbuotis. Jam geriausiai tinka diplomatijos sritis.
Šešetukas neturi numylėtinių, myli kiekvieną – vienoda ir nešališka meile. Vaikystėje jis visada lydimas geriausių draugų, pritraukia kitus savo magnetizmu ir grožiu. Šio žmogaus gyvenimo būdas yra artistiškas ir jis dažnai suvokia save kaip drobę, kurioje tapo tobulybės paveikslą. Jaučia poreikį būti reikalingu ir laimingiausias būna tada, kai yra įtraukiamas į kokį nors projektą ar procesą. Šešetukas tiki meilės jėga bei jos gydomąja galia, todėl būna geru gydytoju ir slaugytoju.
Neigiamas jo aspektas yra tai, kad jis dažnai atsisako savo individualumo dėl taikos ir harmonijos, dažnai turi kovoti ir su savo inertiškumu.

Klausyti "Rimvydas Sipaitis" morzės abėcėle

·-·
R
··
I
--
M
···-
V
-·--
Y
-··
D
·-
A
···
S
···
S
··
I
·--·
P
·-
A
··
I
-
T
··
I
···
S
R
I
M
V
Y
D
A
S
S
I
P
A
I
T
I
S
R
I
M
V
Y
D
A
S
S
I
P
A
I
T
I
S

Visos paieškos