Vardas: Roberta

Vardo reikšmė:

hrod „garbė“ + beraht „garsus, žymus“

Vardo kilmė:

vokiečių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

06.07

Papildoma informacija:

Jūs paprastai daug kuo domitės, ypač mokslais, visų pirma humanitariniais, tačiau gerai suprantate ir techniką. Kad ir kuo Jūs užsiimate, Jūsų stilius nepakartojamas. Švelnus humoras, malonus charakteris ir mokėjimas nuoširdžiai didžiuotis gyvenimu leidžia darbuotis daugelyje sričių. Kasdienybę pagražinate juokeliais, audringai aptariate savo bendradarbių veiklą. Jūsų atidumas detalėms ir iškalba leidžia Jums tapti talentingomis aktorėmis, naudingų patarimų ir pokalbių vedėjomis televizijoje arba žurnalistėmis. Dėl savo originalumo Jūs galite sublizgėti bet kokioje meno srityje.

Panašūs vardai:
Robertas, Robertina, Robetas, Robert, Roberas, Roberto


Pavardė: Katilauskaitė

Katilauskaitė – moteriška pavardės forma (netekėjusi arba mergautinė).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Katilauskas.

Panašios pavardės:
Katilauskas

Daugiau narių turinčių vardą Roberta

3 Laisvas, bendraujantis keliautojas

Trejetukas tai protinio bendravimo ištroškusi asmenybė. Šis žmogus yra optimistas, besiveržiantis į pasaulį. Jo optimizmas pritraukia tuos, kurie skleidžia naują informaciją ir skatina naujas idėjas. Jis – tikrai geros širdies, atlaidus kitų ydoms bei klaidoms. Trejetukas visada stengiasi palaikyti puikią tiek kūno, tiek proto formą. Amžinai jaunatviškas, netgi sulaukęs senyvo amžiaus mėgsta, kai jį supa įvairaus amžiaus, rasės ir tikėjimo žmonės. Jam bendravimas reikalingas kaip oras, yra svarbesnis už poreikį praustis, mankštintis ar maitintis.
Neigiamų savybių pas trejetuką pastebima mažai, tai yra labai malonus žmogus. Kartais gali būti pernelyg impulsyvus ar kalbus.

Klausyti "Roberta Katilauskaitė" morzės abėcėle

·-·
R
---
O
-···
B
·
E
·-·
R
-
T
·-
A
-·-
K
·-
A
-
T
··
I
·-··
L
·-
A
··-
U
···
S
-·-
K
·-
A
··
I
-
T
·
E
R
O
B
E
R
T
A
K
A
T
I
L
A
U
S
K
A
I
T
E
R
O
B
E
R
T
A
K
A
T
I
L
A
U
S
K
A
I
T
E

Visos paieškos