Vardas: Rodrigas

Vardo reikšmė:

hrod „garbė“ + richi „turtingas, galingas (valdovas)“ – „žymus valdytojas“

Vardo kilmė:

ispanų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

12.12

Papildoma informacija:

Kadangi Jūsų gabumai tiesiog trykšta, kartais Jums sunku pasirinkti veiklos sritį. Vis dėlto, esate geri draugai, patarėjai, įvairiapusiškai išprususios asmenybės. Tačiau nepastovaus charakterio, dėl ko kartais tampate šiurkštūs. Stengiatės nuskriausti silpnesniuosius, stipriųjų – prisibijote. Jūs išdidūs, tačiau jautrūs žmonės.


Pavardė: Palinauskas

Palinauskas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Palinauskienė (ištekėjusi) ir Palinauskaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Palinauskaitė, Palinauskienė

Daugiau narių turinčių vardą Rodrigas

8 Tiesos šauklys, kovotojas

Aštuntukas – tai rami ir įžvalgi asmenybė, savyje slepianti gilias paslaptis. Jis niekada nėra toks, kaip atrodo. Geras taktikas, siekiantis užkariauti, įgudęs ir intuityviai žinantis, kaip iš gyvenimo pasiimti tai, ko trokšta. Klastingas, mėgsta regzti įvairias intrigas ir siekia įveikti gyvenimo viršukalnes. Aštuntukas, būdamas nuoseklus ir neprarandantis pusiausvyros, nieko nedaro neapgalvotai. Yra smarkus ir stiprus, gebantis išlikti lyderiu. Jį visada domina įvykių priežastys, todėl gali tapti puikiu psichologu ir detektyvu arba apsukriu šnipu – tai sekimo meno ir politinių žaidimų meistras.
Neigiamas aštuonetuko bruožas yra galimas valdingumas ir negailestingumas. Jam būtina emociškai išsikrauti, nes gali tapti tironišku intrigantu ir manipuliatoriumi, atakuojančiu aplinkinius.

Klausyti "Rodrigas Palinauskas" morzės abėcėle

·-·
R
---
O
-··
D
·-·
R
··
I
--·
G
·-
A
···
S
·--·
P
·-
A
·-··
L
··
I
N
·-
A
··-
U
···
S
-·-
K
·-
A
···
S
R
O
D
R
I
G
A
S
P
A
L
I
N
A
U
S
K
A
S
R
O
D
R
I
G
A
S
P
A
L
I
N
A
U
S
K
A
S

Visos paieškos