Vardas: Rodrigas

Vardo reikšmė:

hrod „garbė“ + richi „turtingas, galingas (valdovas)“ – „žymus valdytojas“

Vardo kilmė:

ispanų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

12.12

Papildoma informacija:

Kadangi Jūsų gabumai tiesiog trykšta, kartais Jums sunku pasirinkti veiklos sritį. Vis dėlto, esate geri draugai, patarėjai, įvairiapusiškai išprususios asmenybės. Tačiau nepastovaus charakterio, dėl ko kartais tampate šiurkštūs. Stengiatės nuskriausti silpnesniuosius, stipriųjų – prisibijote. Jūs išdidūs, tačiau jautrūs žmonės.


Pavardė: Sukarevičius

Sukarevičius – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Sukarevičienė (ištekėjusi) ir Sukarevičaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Sukarevičienė

Daugiau narių turinčių vardą Rodrigas

6 Meilės ir meno kūrėjas

Šešetukas – rami ir mąsli asmenybė, atsidavusi meilei: tiek žmonijai, tiek atskiram individui. Jo tikslas – pasaulis, kurio šūkis – harmonija. Šešetukas yra pratęs prie grožio ir kartais užsikrečia tobulybės siekiais. Toks žmogus išreiškia savo estetinius principus visose srityse, kur tik tenka darbuotis. Jam geriausiai tinka diplomatijos sritis.
Šešetukas neturi numylėtinių, myli kiekvieną – vienoda ir nešališka meile. Vaikystėje jis visada lydimas geriausių draugų, pritraukia kitus savo magnetizmu ir grožiu. Šio žmogaus gyvenimo būdas yra artistiškas ir jis dažnai suvokia save kaip drobę, kurioje tapo tobulybės paveikslą. Jaučia poreikį būti reikalingu ir laimingiausias būna tada, kai yra įtraukiamas į kokį nors projektą ar procesą. Šešetukas tiki meilės jėga bei jos gydomąja galia, todėl būna geru gydytoju ir slaugytoju.
Neigiamas jo aspektas yra tai, kad jis dažnai atsisako savo individualumo dėl taikos ir harmonijos, dažnai turi kovoti ir su savo inertiškumu.

Klausyti "Rodrigas Sukarevičius" morzės abėcėle

·-·
R
---
O
-··
D
·-·
R
··
I
--·
G
·-
A
···
S
···
S
··-
U
-·-
K
·-
A
·-·
R
·
E
···-
V
··
I
-·-·
C
··
I
··-
U
···
S
R
O
D
R
I
G
A
S
S
U
K
A
R
E
V
I
C
I
U
S
R
O
D
R
I
G
A
S
S
U
K
A
R
E
V
I
C
I
U
S

Visos paieškos