Vardas: Salvis

Vardo reikšmė:

salvus „sveikas, išgelbėtas“

Vardo kilmė:

lotynų

Panašūs vardai:
Salvė, Salveiga, Salvija, Salvijus, Salvinas, Salvinija, Salys, Saliamonas, Salomėja, Salvadoras


Pavardė: Cardozo

Žinomi žmonės:

  • José Cardozo (g. 1971) – Paragvajaus futbolininkas. Paragvajaus futbolo rinktinės ir Argentinos San Lorenzo de Almagro klubo puolėjas;
  • Óscar Cardozo (g. 1983) – Paragvajaus futbolininkas. Žaidžia puolėjo pozicijoje Paragvajaus nacionalinėje rinktinėje ir Portugalijos klube S.L. Benfica;

Panašios pavardės:
Card

Daugiau narių turinčių vardą Salvis

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Salvis Cardozo" morzės abėcėle

···
S
·-
A
·-··
L
···-
V
··
I
···
S
-·-·
C
·-
A
·-·
R
-··
D
---
O
--··
Z
---
O
S
A
L
V
I
S
C
A
R
D
O
Z
O
S
A
L
V
I
S
C
A
R
D
O
Z
O

Visos paieškos