Vardas: Saudravas

Vardo reikšmė:

sau- (savas) + drav- (drevė, drūtas „stiprus“) – „nieko sau drūtas, stiprus“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

09.12

Papildoma informacija:

Šių vardų savininkai visada randasi pačios triukšmingiausios kompanijos centre, mėgsta papasakoti keistų istorijų ar anekdotų. Jūs – aštrialiežuviai, linksmi, išradingi ir nesugebate nė minutei būti ramūs. Jūs užsispyrę darbuotojai, lengvai apsikraunantys įvairiausiais darbais; Jūsų rankose negalimas tampa galimu.

Panašūs vardai:
Saudravė


Pavardė: Gudeika

Gudeika – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Gudeikienė (ištekėjusi) ir Gudeikaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Gudelis, Gudelienė, Gudelytė, Gudelionyte, Gudelevicius, Gudeliauskas, Gudebskaite, Gudelionis, Gudeikienė, Gudelevičius

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Saudravas Gudeika" morzės abėcėle

···
S
·-
A
··-
U
-··
D
·-·
R
·-
A
···-
V
·-
A
···
S
--·
G
··-
U
-··
D
·
E
··
I
-·-
K
·-
A
S
A
U
D
R
A
V
A
S
G
U
D
E
I
K
A
S
A
U
D
R
A
V
A
S
G
U
D
E
I
K
A

Visos paieškos