Vardas: Saverija

Informacija ruošiama...

Panašūs vardai:
Savera, Saverij, Saverina, Saverijus


Pavardė: Sagan

Žinomi žmonės:

  • Carl Sagan (1934–1996) – amerikiečių astronomas, vienas iš astrobiologijos pradininkų ir SETI programos įkūrėjų. Karlas Saganas pasaulyje labiausiai išgarsėjo kaip mokslo populiarintojas;
  • Fran?oise Sagan (1935–2004) – prancūzų rašytoja ir dramaturgė. Jos slapyvardis paimtas iš M. Prusto romano veikėjos princesės de Sagan. 1985 m. apdovanota Monako kunigaikščio premija už indėlį į literatūrą;

Panašios pavardės:
Sagaitis, Sagadinas, Sagatauskas, Sagatienė, Sagatauskienė, Saganienė, Sagatas

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Saverija Sagan" morzės abėcėle

···
S
·-
A
···-
V
·
E
·-·
R
··
I
·---
J
·-
A
···
S
·-
A
--·
G
·-
A
N
S
A
V
E
R
I
J
A
S
A
G
A
N
S
A
V
E
R
I
J
A
S
A
G
A
N

Visos paieškos