Vardas: Sebastijonas

Vardo reikšmė:

„šventas“

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.20

Papildoma informacija:

Kaip bendradarbiai – patikimi, geri draugai. Jus daugiau valdo jausmai negu protas. Turite stipriai išreikštą kūno energetiką. Šio vardo savininkai rūpinasi materialine ateitimi, apie tai, kas būtina pasiturinčiam gyvenimui, ir tai jiems sekasi gana gerai, nes jie - tikri finansų genijai; žino, kur taupyti ir kaip paskirstyti pinigus.

Panašūs vardai:
Sebastijona


Pavardė: Agatanovas

Agatanovas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Agatanovienė (ištekėjusi) ir Agatanovaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Agatanova

Daugiau narių turinčių vardą Sebastijonas

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Sebastijonas Agatanovas" morzės abėcėle

···
S
·
E
-···
B
·-
A
···
S
-
T
··
I
·---
J
---
O
N
·-
A
···
S
·-
A
--·
G
·-
A
-
T
·-
A
N
---
O
···-
V
·-
A
···
S
S
E
B
A
S
T
I
J
O
N
A
S
A
G
A
T
A
N
O
V
A
S
S
E
B
A
S
T
I
J
O
N
A
S
A
G
A
T
A
N
O
V
A
S

Visos paieškos