Vardas: Serenas

Vardo reikšmė:

serenus „giedras, linksmas“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

07.23

Papildoma informacija:

Šių vardų savininkai visada randasi pačios triukšmingiausios kompanijos centre, mėgsta papasakoti keistų istorijų ar anekdotų. Jūs – aštrialiežuviai, linksmi, išradingi ir nesugebate nė minutei būti ramūs. Mielai priimate draugų pagalbą ne vien žodžiais, bet ir pinigais.

Panašūs vardai:
Serena, Serefima, Serefina


Pavardė: Šakočius

Šakočius – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Šakočienė (ištekėjusi) ir Šakočaitė (netekėjusi arba mergautinė).

8 Tiesos šauklys, kovotojas

Aštuntukas – tai rami ir įžvalgi asmenybė, savyje slepianti gilias paslaptis. Jis niekada nėra toks, kaip atrodo. Geras taktikas, siekiantis užkariauti, įgudęs ir intuityviai žinantis, kaip iš gyvenimo pasiimti tai, ko trokšta. Klastingas, mėgsta regzti įvairias intrigas ir siekia įveikti gyvenimo viršukalnes. Aštuntukas, būdamas nuoseklus ir neprarandantis pusiausvyros, nieko nedaro neapgalvotai. Yra smarkus ir stiprus, gebantis išlikti lyderiu. Jį visada domina įvykių priežastys, todėl gali tapti puikiu psichologu ir detektyvu arba apsukriu šnipu – tai sekimo meno ir politinių žaidimų meistras.
Neigiamas aštuonetuko bruožas yra galimas valdingumas ir negailestingumas. Jam būtina emociškai išsikrauti, nes gali tapti tironišku intrigantu ir manipuliatoriumi, atakuojančiu aplinkinius.

Klausyti "Serenas Šakočius" morzės abėcėle

···
S
·
E
·-·
R
·
E
N
·-
A
···
S
···
S
·-
A
-·-
K
---
O
-·-·
C
··
I
··-
U
···
S
S
E
R
E
N
A
S
S
A
K
O
C
I
U
S
S
E
R
E
N
A
S
S
A
K
O
C
I
U
S

Visos paieškos