Vardas: Severas

Vardo reikšmė:

severus „rimtas, griežtas“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

08.11

09.09
10.22

Papildoma informacija:

Šio vardo turėtojai turtus kraunasi rizikuodami finansinėmis akcijomis ir įkyriomis avantiūromis. Netgi patyrę pralaimėjimą, tokie žmonės sugeba vėl atkurti save. Jūs iš prigimties užprogramuoti lyderiai. Jūs nepriklausomi ir individualūs, bet kokia kaina trokštantys garbės.

Panašūs vardai:
Severa, Severija, Severijonas, Severijus, Severina, Severinas, Severikas, Sevelij


Pavardė: Grachovskij

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Grachovskaja

Daugiau narių turinčių vardą Severas

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Severas Grachovskij" morzės abėcėle

···
S
·
E
···-
V
·
E
·-·
R
·-
A
···
S
--·
G
·-·
R
·-
A
-·-·
C
····
H
---
O
···-
V
···
S
-·-
K
··
I
·---
J
S
E
V
E
R
A
S
G
R
A
C
H
O
V
S
K
I
J
S
E
V
E
R
A
S
G
R
A
C
H
O
V
S
K
I
J

Visos paieškos