Vardas: Silvas

Vardo reikšmė:

silva „giria, miškas“;

trumpinys iš Silvijus, Silvanas

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

03.21

Papildoma informacija:

Jūsų gyvenimas kaip scena – Jūsų replikos taiklios ir patikrintos, išvaizda nuo šukuosenos iki batų idealiai apgalvota. Tačiau savo esybe Jūs esate niekada nepatenkinti tuo, ką turite. Visą laiką ieškote progų tobulėti. Šio vardo turėtojai labai myli vaikus – tiek savus, tiek svetimus, tačiau pastaruosius be didesnio sentimentalumo. Vaikai jiems – tas pats, kas ir suaugę, tik laimingas vaikas turi savyje daugiau džiaugsmo, lūkesčių ateičiai.

Panašūs vardai:
Silva, Silvana, Silverija, Silverijus, Silvestra, Silvestras, Silvija, Silvijus, Silvja, Silvila


Pavardė: Smilingas

Smilingas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Smilingienė (ištekėjusi) ir Smilingaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Smilinskas, Smilinskienė, Smilinskaitė, Smilingienė, Smilingis

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Silvas Smilingas" morzės abėcėle

···
S
··
I
·-··
L
···-
V
·-
A
···
S
···
S
--
M
··
I
·-··
L
··
I
N
--·
G
·-
A
···
S
S
I
L
V
A
S
S
M
I
L
I
N
G
A
S
S
I
L
V
A
S
S
M
I
L
I
N
G
A
S

Visos paieškos