Vardas: Silvestras

Vardo reikšmė:

„girinis, miškų gyventojas“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

11.26
12.31

Papildoma informacija:

Jūsų gyvenimas kaip scena – Jūsų replikos taiklios ir patikrintos, išvaizda nuo šukuosenos iki batų idealiai apgalvota. Tačiau savo esybe Jūs esate niekada nepatenkinti tuo, ką turite. Visą laiką ieškote progų tobulėti. Šio vardo turėtojai labai myli vaikus – tiek savus, tiek svetimus, tačiau pastaruosius be didesnio sentimentalumo. Vaikai jiems – tas pats kas ir suaugę, tik laimingas vaikas turi savyje daugiau džiaugsmo, lūkesčių ateičiai.

Panašūs vardai:
Silvestra, Silvester, Silvestr, Silvestrina


Pavardė: Čičirikas

Čičirikas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Čičirikienė (ištekėjusi) ir Čičirikaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Daugiau narių turinčių vardą Silvestras

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Silvestras Čičirikas" morzės abėcėle

···
S
··
I
·-··
L
···-
V
·
E
···
S
-
T
·-·
R
·-
A
···
S
-·-·
C
··
I
-·-·
C
··
I
·-·
R
··
I
-·-
K
·-
A
···
S
S
I
L
V
E
S
T
R
A
S
C
I
C
I
R
I
K
A
S
S
I
L
V
E
S
T
R
A
S
C
I
C
I
R
I
K
A
S

Visos paieškos