Vardas: Sima

Vardo reikšmė:

trumpinys iš Simonas, Simona: šimon „išklausymas“

Vardo kilmė:

hebrajų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.05

Papildoma informacija:

Jūsų gyvenimas kaip scena – Jūsų replikos taiklios ir patikrintos, išvaizda nuo šukuosenos iki batų idealiai apgalvota. Tačiau savo esybe Jūs esate niekada nepatenkintos tuo, ką turite. Visą laiką ieškote progų tobulėti. Šio vardo turėtojos labai myli vaikus – tiek savus, tiek svetimus, tačiau pastaruosius be didesnio sentimentalumo. Vaikai joms – tas pats, kas ir suaugę, tik laimingas vaikas turi savyje daugiau džiaugsmo, lūkesčių ateičiai.

Panašūs vardai:
Simanas, Simas, Simeonas, Simona, Simonas, Simonė, Simplicija, Simplicijus, Simonaa


Pavardė: Markulienė

Markulienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Markulis.

Panašios pavardės:
Markulis

Daugiau narių turinčių vardą Sima

7 Mistinis vienuolis, filosofas, klajojantis muzikantas

Septintukas yra nuolatinis klajoklis. Jis dažnai mintyse palieka savo kūną ir iškeliauja toli, toli. Tai muzikali, artistiška ir poetiška asmenybė. Kaip viduramžių trubadūras, apdainuojantis kilnumą ir dievišką meilę, taip ir jis yra prisiekęs meilę dvasingumui ir jausmų pasauliui. Išmintingas ir įkvepiantis mokytojas, ypač tų dalykų, kuriais labiausiai domisi pats. Netgi vaikystėje jis būna ne pagal amžių išmintingas.
Septintukui sunku susikaupti ties tuo, kas vyksta čia ir dabar. Nuolat statydamas svajonių pilis ir galvodamas, kaip į jas patekti, jis suvokia kasdieninio gyvenimo ribotumą ir gali pajusti pagundą jame ilgai neužsibūti.

Klausyti "Sima Markulienė" morzės abėcėle

···
S
··
I
--
M
·-
A
--
M
·-
A
·-·
R
-·-
K
··-
U
·-··
L
··
I
·
E
N
·
E
S
I
M
A
M
A
R
K
U
L
I
E
N
E
S
I
M
A
M
A
R
K
U
L
I
E
N
E

Visos paieškos