Vardas: Sirtautas

Vardo reikšmė:

sir- (apsirti „apimti, apsupti“) + taut- (tauta)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

09.03
11.07

Papildoma informacija:

Labai mylite gyvenimą ir paprastai save aukojate kitų labui. Gera intuicija leidžia planuoti tolimą ateitį. Labai mokate prisiderinti prie žymiausių autoritetų. Jūs puikūs politiniai strategai, karščiausių ir uždegančių kalbų autoriai, naujų idėjų generatoriai. Sirtautai pasiduoda griežtai disciplinai ir to paties reikalauja iš kitų. Dominuodami jie nesugeba įsiklausyti į kitų nuomonę, girdi tik save.

Panašūs vardai:
Sirtautė


Pavardė: Čiulčinskis

Čiulčinskis – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Čiulčinskienė (ištekėjusi) ir Čiulčinskaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Čiulčinskas, Čiulčinskienė

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Sirtautas Čiulčinskis" morzės abėcėle

···
S
··
I
·-·
R
-
T
·-
A
··-
U
-
T
·-
A
···
S
-·-·
C
··
I
··-
U
·-··
L
-·-·
C
··
I
N
···
S
-·-
K
··
I
···
S
S
I
R
T
A
U
T
A
S
C
I
U
L
C
I
N
S
K
I
S
S
I
R
T
A
U
T
A
S
C
I
U
L
C
I
N
S
K
I
S

Visos paieškos