Vardas: Sirtautas

Vardo reikšmė:

sir- (apsirti „apimti, apsupti“) + taut- (tauta)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

09.03
11.07

Papildoma informacija:

Labai mylite gyvenimą ir paprastai save aukojate kitų labui. Gera intuicija leidžia planuoti tolimą ateitį. Labai mokate prisiderinti prie žymiausių autoritetų. Jūs puikūs politiniai strategai, karščiausių ir uždegančių kalbų autoriai, naujų idėjų generatoriai. Sirtautai pasiduoda griežtai disciplinai ir to paties reikalauja iš kitų. Dominuodami jie nesugeba įsiklausyti į kitų nuomonę, girdi tik save.

Panašūs vardai:
Sirtautė


Pavardė: Žalpys

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Žalalis, Žalnerauskas, Žalalienė, Žalnerauskienė, Žalalytė, Žalnerauskaitė, Žalpytė, Žalys, Žalyte, Žalgiris

3 Laisvas, bendraujantis keliautojas

Trejetukas tai protinio bendravimo ištroškusi asmenybė. Šis žmogus yra optimistas, besiveržiantis į pasaulį. Jo optimizmas pritraukia tuos, kurie skleidžia naują informaciją ir skatina naujas idėjas. Jis – tikrai geros širdies, atlaidus kitų ydoms bei klaidoms. Trejetukas visada stengiasi palaikyti puikią tiek kūno, tiek proto formą. Amžinai jaunatviškas, netgi sulaukęs senyvo amžiaus mėgsta, kai jį supa įvairaus amžiaus, rasės ir tikėjimo žmonės. Jam bendravimas reikalingas kaip oras, yra svarbesnis už poreikį praustis, mankštintis ar maitintis.
Neigiamų savybių pas trejetuką pastebima mažai, tai yra labai malonus žmogus. Kartais gali būti pernelyg impulsyvus ar kalbus.

Klausyti "Sirtautas Žalpys" morzės abėcėle

···
S
··
I
·-·
R
-
T
·-
A
··-
U
-
T
·-
A
···
S
--··
Z
·-
A
·-··
L
·--·
P
-·--
Y
···
S
S
I
R
T
A
U
T
A
S
Z
A
L
P
Y
S
S
I
R
T
A
U
T
A
S
Z
A
L
P
Y
S

Visos paieškos