Vardas: Steponyda

Informacija ruošiama...

Panašūs vardai:
Steponas, Steponė, Steponida


Pavardė: Blotnaitė

Blotnas - lietuviška vyr. g. pavardė.

Moteriška pavardės forma: Blotnienė (ištekėjusi) ir Blotnaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Žinomi žmonės:

  • Mikalojus Blotnas (1530–1587) – lietuvių raštijos veikėjas, evangelikų liuteronų kunigas, giesmių kūrėjas;
  • Zacharijas Blotnas (jaunesnysis) (1577-1629) – lietuvių raštijos darbuotojas, Mažosios Lietuvos evangelikų liuteronų kunigas;
  • Zacharijas Blotnas (vyresnysis) (1556–1602) – lietuvių raštijos darbuotojas, Mažosios Lietuvos evangelikų liuteronų kunigas;

Panašios pavardės:
Blotnas

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Steponyda Blotnaitė" morzės abėcėle

···
S
-
T
·
E
·--·
P
---
O
N
-·--
Y
-··
D
·-
A
-···
B
·-··
L
---
O
-
T
N
·-
A
··
I
-
T
·
E
S
T
E
P
O
N
Y
D
A
B
L
O
T
N
A
I
T
E
S
T
E
P
O
N
Y
D
A
B
L
O
T
N
A
I
T
E

Visos paieškos