Vardas: Svaja

Vardo reikšmė:

svaja „svajonė, svaigulys“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

11.02

Papildoma informacija:

Jūs galite būti geros teisininkės, medikės, literatūros tyrinėtojos, valstybės vadovės. Socialinis darbas, pedagogika, psichologija, netradicinė medicina – taip pat puikus pasirinkimas, nes Jūs mokate visus išklausyti bei giliai analizuoti.

Panašūs vardai:
Svajonė, Svajūnas, Svajūnė, Svajunas, Svajoklis, Svajus, Svajūna


Pavardė: Kisarevskaja

Kisarevskaja – moteriška pavardės forma.

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Kisarevskajaj.

Daugiau narių turinčių vardą Svaja

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Svaja Kisarevskaja" morzės abėcėle

···
S
···-
V
·-
A
·---
J
·-
A
-·-
K
··
I
···
S
·-
A
·-·
R
·
E
···-
V
···
S
-·-
K
·-
A
·---
J
·-
A
S
V
A
J
A
K
I
S
A
R
E
V
S
K
A
J
A
S
V
A
J
A
K
I
S
A
R
E
V
S
K
A
J
A

Visos paieškos