Vardas: Svirgailė

Vardo reikšmė:

svir- (svirti, svirus, svarbus ) + gail- (gailas „stiprus“)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

12.02

Papildoma informacija:

Šio vardo nešiotoją turėtų lydėti sėkmė. Ji gali mėgti flirtą, sugebėti pralinksminti, tačiau išlikti namisėda ir būti svetinga šeimininkė. Nors ir linkusi hiperbolizuoti, ji turėtų būti puiki mokytoja ir pedagogė, linkusi daug dirbti. Žmogus šiuo vardu, ko gero, turės pakankamai ištvermės, kad galėtų suvaldyti nuosavą verslą.

Panašūs vardai:
Svirgailas


Pavardė: Klemka

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Kleinas, Kleiza, Klevinskas, Kleinienė, Kleizienė, Klevinskienė, Kleinaitė, Kleizaitė, Klevinskaitė, Klemanskyte

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Svirgailė Klemka" morzės abėcėle

···
S
···-
V
··
I
·-·
R
--·
G
·-
A
··
I
·-··
L
·
E
-·-
K
·-··
L
·
E
--
M
-·-
K
·-
A
S
V
I
R
G
A
I
L
E
K
L
E
M
K
A
S
V
I
R
G
A
I
L
E
K
L
E
M
K
A

Visos paieškos