Vardas: Tadas

Vardo reikšmė:

„drąsusis, ryžtingas“

Vardo kilmė:

hebrajų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

10.28

Papildoma informacija:

Jūs – laisvi žmonės, kurie mėgsta permainas, nuotykius ir pasilinksminimus. Jie saugo savo laisvę ir, kaip paukštis be sparnų, negali egzistuoti be jos. Jie labai lengvai prisitaiko. Permainos jiems – malonumas, o bet koks trukdymas – katastrofa. Tadai nuo vaikystės svajoja apie tolimus kraštus, naujas keliones ir egzotiką. Jie norėtų viską gyvenime išbandyti nors vieną kartą. Jiems visas gyvenimas – žaidimų aikštelė. Tokia nuostata gali jiems daug kainuoti, nes gali išsekti savi resursai – biologiniai ar socialiniai.


Pavardė: Šeškauskas

Šeškauskas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Šeškauskienė (ištekėjusi) ir Šeškauskaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Šeškauskienė, Šeškauskaitė

Daugiau narių turinčių vardą Tadas

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Tadas Šeškauskas" morzės abėcėle

-
T
·-
A
-··
D
·-
A
···
S
···
S
·
E
···
S
-·-
K
·-
A
··-
U
···
S
-·-
K
·-
A
···
S
T
A
D
A
S
S
E
S
K
A
U
S
K
A
S
T
A
D
A
S
S
E
S
K
A
U
S
K
A
S

Visos paieškos