Vardas: Tarvainas

Vardo reikšmė:

tar- (tarti) + vain- (vaina „priežastis, kaltė“)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

12.14

Papildoma informacija:

Labai praktiški ir ūkiški žmonės. Jie nestato oro pilių ir neskraido padebesiais. Savo planus ruošia pagal galimybes. Jie fiziškai tvirti, kupini slaptų įvairių galimybių žmonės. Gerai, kai jų praktiškumas paremiamas įvairiapusiu darbu. Jie puikūs visokiausių darbų specialistai, nors intelektualinius klausimus sprendžia sunkiai. Filosofija, kaip ir fantastika – ne jiems.

Panašūs vardai:
Tarvainė


Pavardė: Kosakovskis

Moteriška pavardės forma: Kosakovskienė (ištekėjusi) ir Kosakovskytė (netekėjusi arba mergautinė).

Žinomi žmonės:

Panašios pavardės:
Kosakovskienė, Kosakovskytė, Kosakovskaja, Kosakovskij

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Tarvainas Kosakovskis" morzės abėcėle

-
T
·-
A
·-·
R
···-
V
·-
A
··
I
N
·-
A
···
S
-·-
K
---
O
···
S
·-
A
-·-
K
---
O
···-
V
···
S
-·-
K
··
I
···
S
T
A
R
V
A
I
N
A
S
K
O
S
A
K
O
V
S
K
I
S
T
A
R
V
A
I
N
A
S
K
O
S
A
K
O
V
S
K
I
S

Visos paieškos