Vardas: Tarvainė

Vardo reikšmė:

tar- (tarti) + vain- (vaina „priežastis, kaltė“)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

12.12

Papildoma informacija:

Labai praktiški ir ūkiški žmonės. Jos nestato oro pilių ir neskraido padebesiais. Savo planus ruošia pagal galimybes. Jos fiziškai tvirti, kupini slaptų įvairių galimybių žmonės. Gerai, kai jų praktiškumas paremiamas įvairiapusiu darbu. Jos puikios visokiausių darbų specialistės, nors intelektualinius klausimus sprendžia sunkiai. Filosofija, kaip ir fantastika – ne joms.

Panašūs vardai:
Tarvainas


Pavardė: Ježov

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Ježova

7 Mistinis vienuolis, filosofas, klajojantis muzikantas

Septintukas yra nuolatinis klajoklis. Jis dažnai mintyse palieka savo kūną ir iškeliauja toli, toli. Tai muzikali, artistiška ir poetiška asmenybė. Kaip viduramžių trubadūras, apdainuojantis kilnumą ir dievišką meilę, taip ir jis yra prisiekęs meilę dvasingumui ir jausmų pasauliui. Išmintingas ir įkvepiantis mokytojas, ypač tų dalykų, kuriais labiausiai domisi pats. Netgi vaikystėje jis būna ne pagal amžių išmintingas.
Septintukui sunku susikaupti ties tuo, kas vyksta čia ir dabar. Nuolat statydamas svajonių pilis ir galvodamas, kaip į jas patekti, jis suvokia kasdieninio gyvenimo ribotumą ir gali pajusti pagundą jame ilgai neužsibūti.

Klausyti "Tarvainė Ježov" morzės abėcėle

-
T
·-
A
·-·
R
···-
V
·-
A
··
I
N
·
E
·---
J
·
E
--··
Z
---
O
···-
V
T
A
R
V
A
I
N
E
J
E
Z
O
V
T
A
R
V
A
I
N
E
J
E
Z
O
V

Visos paieškos