Vardas: Tarvilė

Vardo reikšmė:

tar- (tarti) + vil- (viltis)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

08.09

Papildoma informacija:

Šio vardo turėtojos mėgsta skaniai ir sočiai pavalgyti bei išgerti. Gali piktnaudžiauti seksu ir narkotikais. Jos turi talentą generuoti naujas idėjas; turi puikias rankas. Mėgsta visa, kas nauja ir neištirta. Jos protingos, tačiau mąstymo procesas, kaip ir pats gyvenimas, neorganizuotas ir išbarstytas.

Panašūs vardai:
Tarvainas, Tarvainė, Tarvilas, Tarvina, Tarvinas


Pavardė: Skripkūnienė

Skripkūnienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Skripkūnis.

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Tarvilė Skripkūnienė" morzės abėcėle

-
T
·-
A
·-·
R
···-
V
··
I
·-··
L
·
E
···
S
-·-
K
·-·
R
··
I
·--·
P
-·-
K
··-
U
N
··
I
·
E
N
·
E
T
A
R
V
I
L
E
S
K
R
I
P
K
U
N
I
E
N
E
T
A
R
V
I
L
E
S
K
R
I
P
K
U
N
I
E
N
E

Visos paieškos