Vardas: Tautkantas

Vardo reikšmė:

taut- (tauta) + kant- (pa-kantus) – „kantri tauta“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

06.03

Papildoma informacija:

Jūs paprastai daug kuo domitės, ypač mokslais, visų pirma humanitariniais, tačiau gerai suprantate ir techniką. Kad ir kuo Jūs užsiimate, Jūsų stilius nepakartojamas. Kasdienybę pagražinate juokeliais, audringai aptariate savo bendradarbių veiklą. Jūsų atidumas detalėms ir iškalba leidžia Jums tapti talentingais scenaristais, dramaturgais, aktoriais, naudingų patarimų ir pokalbių vedėjais televizijoje arba žurnalistais. Dėl savo originalumo Jūs galite sublizgėti bet kokioje meno srityje.

Panašūs vardai:
Tautkanta


Pavardė: Galubickas

Galubickas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Galubickienė (ištekėjusi) ir Galubickaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Galubickienė

7 Mistinis vienuolis, filosofas, klajojantis muzikantas

Septintukas yra nuolatinis klajoklis. Jis dažnai mintyse palieka savo kūną ir iškeliauja toli, toli. Tai muzikali, artistiška ir poetiška asmenybė. Kaip viduramžių trubadūras, apdainuojantis kilnumą ir dievišką meilę, taip ir jis yra prisiekęs meilę dvasingumui ir jausmų pasauliui. Išmintingas ir įkvepiantis mokytojas, ypač tų dalykų, kuriais labiausiai domisi pats. Netgi vaikystėje jis būna ne pagal amžių išmintingas.
Septintukui sunku susikaupti ties tuo, kas vyksta čia ir dabar. Nuolat statydamas svajonių pilis ir galvodamas, kaip į jas patekti, jis suvokia kasdieninio gyvenimo ribotumą ir gali pajusti pagundą jame ilgai neužsibūti.

Klausyti "Tautkantas Galubickas" morzės abėcėle

-
T
·-
A
··-
U
-
T
-·-
K
·-
A
N
-
T
·-
A
···
S
--·
G
·-
A
·-··
L
··-
U
-···
B
··
I
-·-·
C
-·-
K
·-
A
···
S
T
A
U
T
K
A
N
T
A
S
G
A
L
U
B
I
C
K
A
S
T
A
U
T
K
A
N
T
A
S
G
A
L
U
B
I
C
K
A
S

Visos paieškos