Vardas: Tautkantas

Vardo reikšmė:

taut- (tauta) + kant- (pa-kantus) – „kantri tauta“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

06.03

Papildoma informacija:

Jūs paprastai daug kuo domitės, ypač mokslais, visų pirma humanitariniais, tačiau gerai suprantate ir techniką. Kad ir kuo Jūs užsiimate, Jūsų stilius nepakartojamas. Kasdienybę pagražinate juokeliais, audringai aptariate savo bendradarbių veiklą. Jūsų atidumas detalėms ir iškalba leidžia Jums tapti talentingais scenaristais, dramaturgais, aktoriais, naudingų patarimų ir pokalbių vedėjais televizijoje arba žurnalistais. Dėl savo originalumo Jūs galite sublizgėti bet kokioje meno srityje.

Panašūs vardai:
Tautkanta


Pavardė: Mazgis

Mazgis – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Mazgienė (ištekėjusi) ir Mazgaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Mazgelis, Mazūras, Mazuronis, Mazzarino, Mazgelienė, Mazūrienė, Mazuronienė, Mazgelytė, Mazūraitė, Mazuronytė

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Tautkantas Mazgis" morzės abėcėle

-
T
·-
A
··-
U
-
T
-·-
K
·-
A
N
-
T
·-
A
···
S
--
M
·-
A
--··
Z
--·
G
··
I
···
S
T
A
U
T
K
A
N
T
A
S
M
A
Z
G
I
S
T
A
U
T
K
A
N
T
A
S
M
A
Z
G
I
S

Visos paieškos