Vardas: Tolvaldė

Vardo reikšmė:

tol- (toli) + vald- (valdyti)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

08.21

Papildoma informacija:

Nors dažnai būnate užsiėmusios svarbiais darbais, labai vertinate namų židinį. Jūs dažniausiai nesate romantikės, todėl flirtas ir seksas Jus mažai domina. Jums svarbi tik meilė, į kurią Jūs žiūrite labai atsakingai. Tik įsitikinusios jausmų tikrumu kuriate šeimą. Jūs – mąstytojos, turinčios tvirtą valią ir nusistatymą. Metodiškos, drausmingos ir mylinčios darbą, galimi aiškiaregystės pasireiškimai. Kartais išgyvenate nepasitikėjimą savimi, kai kurias iš Jūsų kamuoja neurastenija ar kokia nors manija.

Panašūs vardai:
Tolvaldas, Tolvaišas


Pavardė: Siratavičienė

Siratavičienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Siratavičius.

Panašios pavardės:
Siratavičius

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Tolvaldė Siratavičienė" morzės abėcėle

-
T
---
O
·-··
L
···-
V
·-
A
·-··
L
-··
D
·
E
···
S
··
I
·-·
R
·-
A
-
T
·-
A
···-
V
··
I
-·-·
C
··
I
·
E
N
·
E
T
O
L
V
A
L
D
E
S
I
R
A
T
A
V
I
C
I
E
N
E
T
O
L
V
A
L
D
E
S
I
R
A
T
A
V
I
C
I
E
N
E

Visos paieškos