Vardas: Tolvydas

Vardo reikšmė:

tol- (toli) + vyd- (iš-vydo)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

08.27

Papildoma informacija:

Nors dažnai būnate užsiėmę svarbiais darbais, labai vertinate namų židinį. Jūs dažniausiai nesate romantikai, todėl flirtas ir seksas Jus mažai domina. Jums svarbi tik meilė, į kurią Jūs žiūrite labai atsakingai. Tik įsitikinę jausmų tikrumu kuriate šeimą. Jūs – mąstytojai, turintys tvirtą valią ir nusistatymą. Metodiški, drausmingi ir mylintys darbą, galimi aiškiaregystės pasireiškimai. Kartais išgyvenate nepasitikėjimą savimi, kai kuriuos iš Jūsų kamuoja neurastenija ar kokia nors manija.

Panašūs vardai:
Tolvydė


Pavardė: Plauskas

Plauskas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Plauskienė (ištekėjusi) ir Plauskaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Plauskienė

Daugiau narių turinčių vardą Tolvydas

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Tolvydas Plauskas" morzės abėcėle

-
T
---
O
·-··
L
···-
V
-·--
Y
-··
D
·-
A
···
S
·--·
P
·-··
L
·-
A
··-
U
···
S
-·-
K
·-
A
···
S
T
O
L
V
Y
D
A
S
P
L
A
U
S
K
A
S
T
O
L
V
Y
D
A
S
P
L
A
U
S
K
A
S

Visos paieškos