Vardas: Ulijona

Vardo reikšmė:

trumpinys iš Julijona: „garbanotų plaukų“

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

04.05

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkės savo gyvenimą dažniausiai pašvenčia visuomeninėms organizacijoms. Nemėgstate pagalbos iš šalies, Jums patinka viską daryti pačioms. Esate labai užsispyrusios. Valios jėga ir rimtas charakteris leidžia susidoroti su bet kokiais projektais, todėl gera intuicija leidžia planuoti tolimą ateitį.

Panašūs vardai:
Ulijana


Pavardė: Ronkienė

Ronkienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Ronkas.

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Ulijona Ronkienė" morzės abėcėle

··-
U
·-··
L
··
I
·---
J
---
O
N
·-
A
·-·
R
---
O
N
-·-
K
··
I
·
E
N
·
E
U
L
I
J
O
N
A
R
O
N
K
I
E
N
E
U
L
I
J
O
N
A
R
O
N
K
I
E
N
E

Visos paieškos