Vardas: Ulrika

Vardo reikšmė:

uodal „paveldimas turtas“ + richi „galingasis“ – „turtingas ir galingas“

Vardo kilmė:

vokiečių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

07.11

Papildoma informacija:

Šių vardų savininkės visada randasi pačios triukšmingiausios kompanijos centre, mėgsta papasakoti keistų istorijų ar anekdotų. Jūs – aštrialiežuvės, linksmos, išradingos ir nesugebate nė minutei būti ramios. Jūs užsispyrusios darbuotojos, lengvai apsikraunančios įvairiausiais darbais; Jūsų rankose negalimas tampa galimu.

Panašūs vardai:
Ulrichas, Ulrichė, Ulrikas, Ulrikė


Pavardė: Kazanas

Moteriška pavardės forma: Kazanienė (ištekėjusi) ir Kazanaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Žinomi žmonės:

  • Afanasijus Kazanas (1898–1953) – Lietuvos kariuomenės karininkas, pasipriešinimo sovietiniam okupaciniam režimui veikėjas;
  • Mykolas Kazanas (1925–1945) – Lietuvos pasipriešinimo sovietiniam okupaciniam režimui veikėjas;

Panašios pavardės:
Kazakevičius, Kazakevičienė, Kazanienė, Kazakevičiūtė, Kazanaitė, Kazakauskaitė, Kazakauskienė, Kazakeviciute, Kazanavičius, Kazanceva

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Ulrika Kazanas" morzės abėcėle

··-
U
·-··
L
·-·
R
··
I
-·-
K
·-
A
-·-
K
·-
A
--··
Z
·-
A
N
·-
A
···
S
U
L
R
I
K
A
K
A
Z
A
N
A
S
U
L
R
I
K
A
K
A
Z
A
N
A
S

Visos paieškos