Vardas: Uršulė

Vardo reikšmė:

ursula „lokutė, meškutė“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

10.21

Papildoma informacija:

Jūs ambicinga ir mokate save pristatyti kitiems. Pasitikite savimi net sudėtingiausiose situacijose. Daug reikalaujate iš savęs ir aplinkinių. Mėgstate bendrauti, pasižymite draugišku būdu, esate mandagos. Jūs traukiate žmones, o jų palaikymas Jums labai svarbus. Jei jaučiate aplinkinių neprielankumą, dėl to labai jaudinatės ir sunkiai suvaldote emocijas.

Panašūs vardai:
Uršula, Uršulia


Pavardė: Petniūnienė

Informacija ruošiama...

3 Laisvas, bendraujantis keliautojas

Trejetukas tai protinio bendravimo ištroškusi asmenybė. Šis žmogus yra optimistas, besiveržiantis į pasaulį. Jo optimizmas pritraukia tuos, kurie skleidžia naują informaciją ir skatina naujas idėjas. Jis – tikrai geros širdies, atlaidus kitų ydoms bei klaidoms. Trejetukas visada stengiasi palaikyti puikią tiek kūno, tiek proto formą. Amžinai jaunatviškas, netgi sulaukęs senyvo amžiaus mėgsta, kai jį supa įvairaus amžiaus, rasės ir tikėjimo žmonės. Jam bendravimas reikalingas kaip oras, yra svarbesnis už poreikį praustis, mankštintis ar maitintis.
Neigiamų savybių pas trejetuką pastebima mažai, tai yra labai malonus žmogus. Kartais gali būti pernelyg impulsyvus ar kalbus.

Klausyti "Uršulė Petniūnienė" morzės abėcėle

··-
U
·-·
R
···
S
··-
U
·-··
L
·
E
·--·
P
·
E
-
T
N
··
I
··-
U
N
··
I
·
E
N
·
E
U
R
S
U
L
E
P
E
T
N
I
U
N
I
E
N
E
U
R
S
U
L
E
P
E
T
N
I
U
N
I
E
N
E

Visos paieškos