Vardas: Vaigedas

Vardo reikšmė:

vai- (vajoti „gainioti“, vajys „žygūnas“) + ged- (gedėti „ilgėtis“)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.12

Papildoma informacija:

Šių vardų savininkai visada randasi pačios triukšmingiausios kompanijos centre, mėgsta papasakoti keistų istorijų ar anekdotų. Jūs – aštrialiežuviai, linksmi, išradingi ir nesugebate nė minutei būti ramūs. Kaip bendradarbiai – patikimi, geri draugai. Jus daugiau valdo jausmai negu protas. Šio vardo savininkai rūpinasi materialine ateitimi, apie tai, kas būtina pasiturinčiam gyvenimui, ir tai jiems sekasi gana gerai, nes jie - tikri finansų genijai; žino, kur taupyti ir kaip paskirstyti pinigus.

Panašūs vardai:
Vaigeda, Vaigedė


Pavardė: Levenauskas

Levenauskas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Levenauskienė (ištekėjusi) ir Levenauskaitė (netekėjusi arba mergautinė).

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Vaigedas Levenauskas" morzės abėcėle

···-
V
·-
A
··
I
--·
G
·
E
-··
D
·-
A
···
S
·-··
L
·
E
···-
V
·
E
N
·-
A
··-
U
···
S
-·-
K
·-
A
···
S
V
A
I
G
E
D
A
S
L
E
V
E
N
A
U
S
K
A
S
V
A
I
G
E
D
A
S
L
E
V
E
N
A
U
S
K
A
S

Visos paieškos