Vardas: Vaigedas

Vardo reikšmė:

vai- (vajoti „gainioti“, vajys „žygūnas“) + ged- (gedėti „ilgėtis“)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.12

Papildoma informacija:

Šių vardų savininkai visada randasi pačios triukšmingiausios kompanijos centre, mėgsta papasakoti keistų istorijų ar anekdotų. Jūs – aštrialiežuviai, linksmi, išradingi ir nesugebate nė minutei būti ramūs. Kaip bendradarbiai – patikimi, geri draugai. Jus daugiau valdo jausmai negu protas. Šio vardo savininkai rūpinasi materialine ateitimi, apie tai, kas būtina pasiturinčiam gyvenimui, ir tai jiems sekasi gana gerai, nes jie - tikri finansų genijai; žino, kur taupyti ir kaip paskirstyti pinigus.

Panašūs vardai:
Vaigeda, Vaigedė


Pavardė: Lienaitis

Lienaitis – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Lienaitienė (ištekėjusi) ir Lienaitytė (netekėjusi arba mergautinė).

4 Ryžtingas, ištvermingas partneris

Ketvertukas – maloni, sportiška ir atkakli asmenybė. Toks žmogus lengvai pergyvena visas permainas ir pasikliauja tik laiko išbandymus atlaikiusiais reiškiniais bei asmenybėmis. Garsėja lėtumu, kantrybe ir taikingumu. Yra jausmingas, visada tiksliai žino, ko nori iš gyvenimo. Darbus vykdo lėtai, tačiau tai, ką išmoksta, užfiksuoja amžiams.
Garbingai tęsi vedybų priesaiką, tačiau gali tapti įkyriu kontrolieriumi, ypač dėl bendrų pinigų. Teikia pirmenybę ilgai trunkantiems mūšiams ir nesiliauja pavyduliauti ištisus metus. Dažnai jam gali stigti ir pozityvaus mąstymo. Dėl nejudrumo ketvertukui gali pasireikšti su tuo susijusios sveikatos problemos.

Klausyti "Vaigedas Lienaitis" morzės abėcėle

···-
V
·-
A
··
I
--·
G
·
E
-··
D
·-
A
···
S
·-··
L
··
I
·
E
N
·-
A
··
I
-
T
··
I
···
S
V
A
I
G
E
D
A
S
L
I
E
N
A
I
T
I
S
V
A
I
G
E
D
A
S
L
I
E
N
A
I
T
I
S

Visos paieškos