Vardas: Vaigedas

Vardo reikšmė:

vai- (vajoti „gainioti“, vajys „žygūnas“) + ged- (gedėti „ilgėtis“)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.12

Papildoma informacija:

Šių vardų savininkai visada randasi pačios triukšmingiausios kompanijos centre, mėgsta papasakoti keistų istorijų ar anekdotų. Jūs – aštrialiežuviai, linksmi, išradingi ir nesugebate nė minutei būti ramūs. Kaip bendradarbiai – patikimi, geri draugai. Jus daugiau valdo jausmai negu protas. Šio vardo savininkai rūpinasi materialine ateitimi, apie tai, kas būtina pasiturinčiam gyvenimui, ir tai jiems sekasi gana gerai, nes jie - tikri finansų genijai; žino, kur taupyti ir kaip paskirstyti pinigus.

Panašūs vardai:
Vaigeda, Vaigedė


Pavardė: Riliškis

Riliškis – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Riliškienė (ištekėjusi) ir Riliškaitė (netekėjusi arba mergautinė).

3 Laisvas, bendraujantis keliautojas

Trejetukas tai protinio bendravimo ištroškusi asmenybė. Šis žmogus yra optimistas, besiveržiantis į pasaulį. Jo optimizmas pritraukia tuos, kurie skleidžia naują informaciją ir skatina naujas idėjas. Jis – tikrai geros širdies, atlaidus kitų ydoms bei klaidoms. Trejetukas visada stengiasi palaikyti puikią tiek kūno, tiek proto formą. Amžinai jaunatviškas, netgi sulaukęs senyvo amžiaus mėgsta, kai jį supa įvairaus amžiaus, rasės ir tikėjimo žmonės. Jam bendravimas reikalingas kaip oras, yra svarbesnis už poreikį praustis, mankštintis ar maitintis.
Neigiamų savybių pas trejetuką pastebima mažai, tai yra labai malonus žmogus. Kartais gali būti pernelyg impulsyvus ar kalbus.

Klausyti "Vaigedas Riliškis" morzės abėcėle

···-
V
·-
A
··
I
--·
G
·
E
-··
D
·-
A
···
S
·-·
R
··
I
·-··
L
··
I
···
S
-·-
K
··
I
···
S
V
A
I
G
E
D
A
S
R
I
L
I
S
K
I
S
V
A
I
G
E
D
A
S
R
I
L
I
S
K
I
S

Visos paieškos