Vardas: Valdimaras

Informacija ruošiama...

Panašūs vardai:
Valdimantas, Valdimara


Pavardė: Žukovas

Moteriška pavardės forma: Žukovienė (ištekėjusi) ir Žukovaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Žinomi žmonės:

  • Georgijus Žukovas (1896–1974) – Tarybų Sąjungos maršalas, kurio vadovaujama kariuomenė Antrojo pasaulinio karo metu atrėmė vokiečių puolimą bei vėliau užėmė Vokietijos sostinę Berlyną;
  • Marius Žukovas (g. 1991) – Lietuvos futbolininkas, rungtyniaujantis FBK Kaunas komandoje. Taip pat yra Lietuvos jaunimo rinktinės kandidatas;

Panašios pavardės:
Žukovienė, Žukovaitė, Žukovkski, Žukovska, Žukovskis, Žukovskaja, Žukova, Žukovskij, Žukov, Žukovski

Daugiau narių turinčių vardą Valdimaras

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Valdimaras Žukovas" morzės abėcėle

···-
V
·-
A
·-··
L
-··
D
··
I
--
M
·-
A
·-·
R
·-
A
···
S
--··
Z
··-
U
-·-
K
---
O
···-
V
·-
A
···
S
V
A
L
D
I
M
A
R
A
S
Z
U
K
O
V
A
S
V
A
L
D
I
M
A
R
A
S
Z
U
K
O
V
A
S

Visos paieškos