Vardas: Valentina

Vardo reikšmė:

valens „gyvuojantis“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.17

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkės garbina pasisekimą, valdžią, pagarbą, tradicijas. Menas – jų tikriausias kelias į asmeninį ir profesinį pasisekimą. Netgi jų suvaidinta komedija įgauna dramatinį atspalvį: žmonės sulyginami su jų vaidinamais personažais ir todėl sužadina žiūrovų stiprius jausmus, priverčia juoktis arba verkti iš užuojautos. Jos mielai pasirenka pramogų vadovės postą.

Panašūs vardai:
Valentas, Valentinas, Valentin, Valentyna


Pavardė: Dobužinskaitė

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Dobužinskas

Daugiau narių turinčių vardą Valentina

3 Laisvas, bendraujantis keliautojas

Trejetukas tai protinio bendravimo ištroškusi asmenybė. Šis žmogus yra optimistas, besiveržiantis į pasaulį. Jo optimizmas pritraukia tuos, kurie skleidžia naują informaciją ir skatina naujas idėjas. Jis – tikrai geros širdies, atlaidus kitų ydoms bei klaidoms. Trejetukas visada stengiasi palaikyti puikią tiek kūno, tiek proto formą. Amžinai jaunatviškas, netgi sulaukęs senyvo amžiaus mėgsta, kai jį supa įvairaus amžiaus, rasės ir tikėjimo žmonės. Jam bendravimas reikalingas kaip oras, yra svarbesnis už poreikį praustis, mankštintis ar maitintis.
Neigiamų savybių pas trejetuką pastebima mažai, tai yra labai malonus žmogus. Kartais gali būti pernelyg impulsyvus ar kalbus.

Klausyti "Valentina Dobužinskaitė" morzės abėcėle

···-
V
·-
A
·-··
L
·
E
N
-
T
··
I
N
·-
A
-··
D
---
O
-···
B
··-
U
--··
Z
··
I
N
···
S
-·-
K
·-
A
··
I
-
T
·
E
V
A
L
E
N
T
I
N
A
D
O
B
U
Z
I
N
S
K
A
I
T
E
V
A
L
E
N
T
I
N
A
D
O
B
U
Z
I
N
S
K
A
I
T
E

Visos paieškos