Vardas: Valmantas

Vardo reikšmė:

val- (valioti „įstengti“) + mant- (mantus „sumanus“)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

12.09

Papildoma informacija:

Šio vardo turėtojai labai prisirišę prie šeimos. Jei partnerė neprieštarauja, gali griebtis grubiausios fizinės jėgos. Kai jie susižavi ar kažko užsinori – geriau saugotis jų. Labai kūrybingi ir užsispyrę žmonės. Apskritai taktiški, jų aistros gilios, turi potraukį mokslams, dažniausiai geri lektoriai. Jie gali puikiai vesti pokalbius, turi rašytojo talentą, puikų intelektą; kūrybiškai mažiau aktyvūs.

Panašūs vardai:
Valmantė


Pavardė: Antuševas

Antuševas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Antuševienė (ištekėjusi) ir Antuševaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Daugiau narių turinčių vardą Valmantas

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Valmantas Antuševas" morzės abėcėle

···-
V
·-
A
·-··
L
--
M
·-
A
N
-
T
·-
A
···
S
·-
A
N
-
T
··-
U
···
S
·
E
···-
V
·-
A
···
S
V
A
L
M
A
N
T
A
S
A
N
T
U
S
E
V
A
S
V
A
L
M
A
N
T
A
S
A
N
T
U
S
E
V
A
S

Visos paieškos