Vardas: Valys

Vardo reikšmė:

trumpinys iš Valentas, Valentinas, Valerijus, Valerijonas, Valimantas, Valmantas

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

11.02

Papildoma informacija:

Patinka komanduoti, keisti profesijas ir pasilinksminimų pobūdį, taip pat perstatinėti baldus kambariuose, nori dirbti kelis darbus vienu metu ir todėl pradeda blaškytis. Moka prisitaikyti, gali lengvai pamėgdžioti, tačiau tuo pačiu labai jausmingi ir užsigaunantys.


Pavardė: Staniulis

Moteriška pavardės forma: Staniulienė (ištekėjusi) ir Staniulytė (netekėjusi arba mergautinė).

Žinomi žmonės:

  • Juozas Staniulis (g. 1958) – Lietuvos ir Alytaus rajono politinis bei visuomenės veikėjas;
  • Tomas Staniulis (g. 1976) – jaunosios kartos Lietuvos prozininkas;

Panašios pavardės:
Staniulienė, Staniulytė, Staniuleviciute, Staniuvienė, Stanius, Staniukaitis, Staniul, Staniutė, Staniukaitienė, Staniukynas

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Valys Staniulis" morzės abėcėle

···-
V
·-
A
·-··
L
-·--
Y
···
S
···
S
-
T
·-
A
N
··
I
··-
U
·-··
L
··
I
···
S
V
A
L
Y
S
S
T
A
N
I
U
L
I
S
V
A
L
Y
S
S
T
A
N
I
U
L
I
S

Visos paieškos