Vardas: Vandenė

Vardo reikšmė:

vand- (vanduo) + -en- – „vandens telkinių gyventojas“;

vandenė — mitologinė vandens būtybė, undinė

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

02.02

Papildoma informacija:

Tai protingo, gabaus techniniams mokslams ir elektronikai žmogaus vardas. Ji nevengs konfliktų ir ginčytis su šia moterimi turėtų būti sunkoka, nes logikos ir ambicijų jai nepritruks. Deja, šias ambicijas reikėtų pastoviai stimuliuoti, nes jos gali staiga išblėsti.

Panašūs vardai:
Vanda, Vandalinas, Vandalius, Vandenis, Vandarija, Vandis, Vandolinas, Vandelinas, Vandute


Pavardė: Puodziene

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Puodziukas, Puodzius, Puodziulaitis, Puodziunienė

Daugiau narių turinčių vardą Vandenė

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Vandenė Puodziene" morzės abėcėle

···-
V
·-
A
N
-··
D
·
E
N
·
E
·--·
P
··-
U
---
O
-··
D
--··
Z
··
I
·
E
N
·
E
V
A
N
D
E
N
E
P
U
O
D
Z
I
E
N
E
V
A
N
D
E
N
E
P
U
O
D
Z
I
E
N
E

Visos paieškos