Vardas: Velta

Vardo reikšmė:

velte „dovana“

Vardo kilmė:

latvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

03.03

Papildoma informacija:

Šio vardo turėtojos visada susimąsčiusios ir atrodo, kad nuolat galvoja apie įvairiausias problemas. Tai atitinka tikrovę. Jos ramios, tingios ir kuklios darbuotojos. Būdamos savo darbo vergės, nuolat pabrėžia savo teisumą ir stengiasi vis pamokyti artimuosius bei bendradarbius. Jūs nemokate ilgai sėdėti ar būti vienoje vietoje – tuojau imate vaikštinėti po kambarį.


Pavardė: Ašmonaitė

Ašmonaitė – moteriška pavardės forma (netekėjusi arba mergautinė).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Ašmonas.

Panašios pavardės:
Ašmonas, Ašmonaitienė, Ašmonavičienė

Daugiau narių turinčių vardą Velta

4 Ryžtingas, ištvermingas partneris

Ketvertukas – maloni, sportiška ir atkakli asmenybė. Toks žmogus lengvai pergyvena visas permainas ir pasikliauja tik laiko išbandymus atlaikiusiais reiškiniais bei asmenybėmis. Garsėja lėtumu, kantrybe ir taikingumu. Yra jausmingas, visada tiksliai žino, ko nori iš gyvenimo. Darbus vykdo lėtai, tačiau tai, ką išmoksta, užfiksuoja amžiams.
Garbingai tęsi vedybų priesaiką, tačiau gali tapti įkyriu kontrolieriumi, ypač dėl bendrų pinigų. Teikia pirmenybę ilgai trunkantiems mūšiams ir nesiliauja pavyduliauti ištisus metus. Dažnai jam gali stigti ir pozityvaus mąstymo. Dėl nejudrumo ketvertukui gali pasireikšti su tuo susijusios sveikatos problemos.

Klausyti "Velta Ašmonaitė" morzės abėcėle

···-
V
·
E
·-··
L
-
T
·-
A
·-
A
···
S
--
M
---
O
N
·-
A
··
I
-
T
·
E
V
E
L
T
A
A
S
M
O
N
A
I
T
E
V
E
L
T
A
A
S
M
O
N
A
I
T
E

Visos paieškos