Vardas: Verena

Vardo reikšmė:

vereor „bijoti“ – „drovioji“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

09.01

Papildoma informacija:

Jums reikia elgtis apdairiai, nes dėl per didelio emocingumo galite būti apkaltintos priekabiavimu. Egzotika Jus traukia neilgai, tačiau paprastas vidinis ir išorinis pasirinkto asmens grožis priverčia rimtai susimąstyti. Jūs galite dirbti bet kokioje srityje, kur tik reikia protingai elgtis su pinigais. Jūs atkakliu darbu užsidirbate savo pinigus ir nesiimate lošti nesąžiningų žaidimų.

Panašūs vardai:
Vera, Veras, Verneris, Veronika, Verutė, Veronica, Verkys, Veritta, Veridijanas, Verginija


Pavardė: Prielaidaitė

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Prielaidas

Daugiau narių turinčių vardą Verena

3 Laisvas, bendraujantis keliautojas

Trejetukas tai protinio bendravimo ištroškusi asmenybė. Šis žmogus yra optimistas, besiveržiantis į pasaulį. Jo optimizmas pritraukia tuos, kurie skleidžia naują informaciją ir skatina naujas idėjas. Jis – tikrai geros širdies, atlaidus kitų ydoms bei klaidoms. Trejetukas visada stengiasi palaikyti puikią tiek kūno, tiek proto formą. Amžinai jaunatviškas, netgi sulaukęs senyvo amžiaus mėgsta, kai jį supa įvairaus amžiaus, rasės ir tikėjimo žmonės. Jam bendravimas reikalingas kaip oras, yra svarbesnis už poreikį praustis, mankštintis ar maitintis.
Neigiamų savybių pas trejetuką pastebima mažai, tai yra labai malonus žmogus. Kartais gali būti pernelyg impulsyvus ar kalbus.

Klausyti "Verena Prielaidaitė" morzės abėcėle

···-
V
·
E
·-·
R
·
E
N
·-
A
·--·
P
·-·
R
··
I
·
E
·-··
L
·-
A
··
I
-··
D
·-
A
··
I
-
T
·
E
V
E
R
E
N
A
P
R
I
E
L
A
I
D
A
I
T
E
V
E
R
E
N
A
P
R
I
E
L
A
I
D
A
I
T
E

Visos paieškos